Zakladanie spoločností s.r.o. Zakládání společností na Slovensku Company formation in Slovakia

Založení s.r.o. na Slovensku

Pro založení s.r.o. na Slovensku není nutné cestovat na Slovensko. Všechny potřebné dokumenty Vám zašleme emailem, nebo poštou a vy je ověříte u notáře v ČR. Následně my zajistíme celý proces založení společnosti za Vás.

Společnost s ručením omezeným je nejvhodnější způsob podnikání, v případech pokud podniká společně více partnerů, nebo pokud podnikáte sami a chcete pro své obchodní partnery a zákazníky působit profesionálně. Společnost s ručením omezeným je nejčastějším typem obchodní společnosti.

Naše společnost Vám zajistí založení slovenské společnosti s ručením omezeným pro Váš úspěšný rozběh podnikání.

Odkonzultujeme s Vámi Vaše požadavky na založení společnosti, vypracujeme všechny potřebné dokumenty k založení společnosti a zajistíme podání na Obchodní rejstřík, Živnostenský rejstřík a Daňový úřad k placení daně z příjmu.

Založení společnosti od podpisu dokumentů po její založení trvá obvykle 10-14 pracovních dnů.Cena za kompletní založení společnosti s.r.o. je pouze 314 €

V této ceně získáte KOMPLETNÍ SERVIS, vy jen podepíšete připraveny dokumenty a všechny ostatní potřebné úkony provedeme my.

Cena za založení společnosti zahrnuje i poplatek za zápis společnosti do Obchodního rejstříku.Pokud byste podání provedli sami klasickou formou zaplatili byste jen za tento poplatek 300 €!Naše společnost Vám zajistí:

 • poskytneme Vám profesionální poradenství před, během zakládání i po založení společnosti
 • ověříme jedinečnosti Vámi vybraného obchodního jména
 • dle Vašich požadavků a našich doporučení vypracujeme všechny dokumenty nutné pro založení společnosti
 • na základě Vámi udělené plné moci zajistíme vystavení živnostenských listů pro společnost, zajistíme zaregistrování společnosti na Obchodním rejstříku
 • zaplatíme soudní poplatek za zápis společnosti do Obchodního rejstříku
 • zaregistrujeme společnost k placení daně z příjmu na Finančního úřadu, v případě zájmu i k dalším danímVaše dodatečné výdaje budou:

 • Kolky na živnostenský úřad: 0, - € za každou volnou živnost; 11 € za každou vázanou nebo řemeslnou živnost
 • Ověření podpisů: 0,5 € za jeden podpis na matrice nebo u notáře cca. 2,5€Potřebujete začít podnikat okamžitě? Využijte naši jedinečnou nabídku a už za 24hodin se stanete vlastníkem založené společnosti z naší nabídky. Bližší informace naleznete v části Prodej společnosti.Požadavky na založení společnosti

Základní kapitál činí nejméně 5 000 €. Základní kapitál je po novém potřeba splatit na bankovní účet založený na zakládanou společnost v Slovenské republice.

Jednatelem a společníkem Slovenské společnosti může být i cizinec, přičemž nemusí mít na území SR trvalý pobyt.

Osoby se zápisem v trestním rejstříku mohou být společníky společnosti avšak jednatelé společnosti musí mít čistý Výpis z rejstříku trestů.

Každá společnost musí mít vlastní Obchodní jméno na to, aby mohla vykonávat podnikatelskou činnost, které nesmí být zaměnitelné s jiným obchodním jménem jiné společnosti. To, zda existuje společnost s podobným názvem zjistíte na stránce www.orsr.sk, že obchodní jméno společnosti se zapisuje do Obchodního rejstříku.

Na to, aby společnost vznikla, musí být sepsána společenská smlouva, pokud má zakládající se společnost více společníků, nebo pokud je zakladatelem pouze jedna osoba je nutné sepsat zakladatelskou listinu.

Výběr předmětu činnosti / podnikání je vlastně listina, o kterou žádáte úřad na oboru živnostenského podnikání. K žádosti musí být přiložen kolek, jehož cena je stanovena podle toho, zda žádáte o živnostenský list nebo koncesní listinu.

 

Povinnost používat datové schránky od 1.7.2017


Od 1.7.2017 státní úřady komunikují s firmami pomocí elektronických datových schránek.

Pokud jednatel firmy není Slovenský občan, tak NEMÁ žádnou možnost jak přistupovat do elektronické datové schránky, nebo pokud z jiného důvodu nejste schopen zajistit si příjem datových zpráv využijte naši službu příjmu elektronických datových zpráv.

 

 

Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

 • tel: +421 944 255 854
 • tel: +421 917 750 587
 • mail: info@c-c.sk
Reference     ::     Mapa stránek
© 2007-2024   Company Consulting s.r.o. má hodnocení 5,0 5 stars z 15 recenzí Google